Mėsininkas (-ė) Nyderlanduose!

  • 1.600 - 1.950 EUR į rankas
  • - darbas prie linijos; - mėsos išpjaustymas; - darbas prie pakabintos mėsos; - darbas žemoje temperatūroje (+2/+5 laipsniai). Darbo vieta: Apeldorn, Nyderlandai.
  • nemokamas apgyvendinimas su patogumais, internetu; kompensuojama kelionė Lietuva - Nyderlandai - Lietuva; valgykla darbo vietoje, nemokama kava ir arbata.
  • Darbo grafikas: pamaininis. - Pilnas etatas
  • Užsienis
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- patirtis dirbant su mėsos pjaustymu/išpjaustymu; - anglų kalbos pagrindai. Susidomėjai? Susisiek: +37052030070. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

APIE KOMPANIJĄ

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 520 300 70.

Mėsininkas (-ė) Nyderlanduose!, UAB Headex

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS