Kviečiame tapti klientų atstovu (-e) pastatų priežiūros bei administravimo srityje!

  • 1.600 - 2.100 EUR prieš mokesčius
  • - daugiabučių gyvenamųjų namų administravimas; - pasiūlymų ruošimas, sutarčių pasirašymas, bendravimas su gyventojais, susirinkimų vedimas; - projektinių sprendinių pristatymas; - privalomųjų reglamentinių statinio priežiūros reikalavimų įgyvendinimo užtikrinimas; - vidinių įmonės procesų ir tvarkų laikymąsis.
  • - profesinio augimo bei karjeros galimybės tarptautinėje įmonių grupėje; - galimybė dirbti hibridiniu būdu ir papildomas darbo priemones; - draudimas nuo nelaimingų atsitikimų 24/7 Lietuvoje ir užsienyje.
  • 8 darbo valandos per dieną, 5 dienos per savaitę. - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- kompiuterinis raštingumas (MS Office); - darbo patirtis pardavimuose, klientų aptarnavime; - mandagumas, komunikabilumas; - namo inžinerinių sistemų išmanymas (privalumas); - statinio priežiūros reikalavimų išmanymas (privalumas); - statybinės/inžinerinės pakraipos studijos (privalumas); - lenkų, rusų, anglų kalbos mokėjimas (privalumas). Susidomėjai? Susisiek: +37052030070. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

APIE KOMPANIJĄ

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 520 300 70.

Kviečiame tapti klientų atstovu (-e) pastatų priežiūros bei administravimo srityje!, UAB Headex

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS