Kampų operatorius (-ė)!

  • 1.616 - 2.569 EUR prieš mokesčius
  • - gamybos įrenginių valdymas, aptarnavimas ir priežiūra; - mechaninis įrenginių gedimų šalinimas; - broko tikrinimas; - švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje.
  • - kylantis darbo užmokestis; - galimybė apmokėti kelionės išlaidas į/iš darbo; - stabilus darbas tarptautinėje įmonėje.
  • Slenkantis/pamaininis, dieninėje/naktinėje pamainose. - Pilnas etatas
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- galimybė dirbti pamaininiu arba slenkančiu darbo grafiku; - atsakingumas ir atidumas; - greita orientacija; - fizinė ištvermė; - darbo patirtis gamyboje (privalumas). Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „Headex Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

APIE KOMPANIJĄ

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 520 300 70.

Kampų operatorius (-ė)!, UAB Headex

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS