Išsirink pasiūlymą gamyboje Tauragėje! NEMOKAMAS TRANSPORTAS IR LAISVI SAVAITGALIAI!

  • 700 - 1.150 EUR į rankas
  • Šiuo metu turime keletą laisvų darbo vietų gamybos įmonėje Tauragėje. Ieškome gamybos darbuotojų apdirbimo ir formavimo padalinyje. Tad nieko nelauk, kandidatuok ir išsirink poziciją! Gamybos darbuotojas (-a) apdirbimo skyriuje: - pagamintų detalių surinkimas pagal instrukcijas; - detalių remontas; - darbas su elektriniais prietaisais. Gamybos darbuotojas (-a) formavimo skyriuje: - dažymo kokybės vertinimas; - audinių ir putų lakštų klojimas pagal brėžinius; - klojimo kontrolė pagal aprašymus; - vakuumavimas, gaminio užsandarinimas.
  • galimybė išsirinkti darbo pozicija; apmokymai darbo vietoje; nemokama kelionė iš Tauragės, Jurbarko ir Šilalės.
  • Darbo grafikas: pamaininis, pamainos trukmė 8 val. arba 8,5 val. SAVAITGALIAI LAISVI. - Pilnas etatas
  • Tauragė
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- atsakingas požiūris į darbą; - gebėjimas dirbti komandoje; - fizinė ištvermė. Susidomėjai? Susisiek: +37052030070. Darbo patirtis nereikalinga – apmokome darbo vietoje! Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: http://www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

APIE KOMPANIJĄ

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 520 300 70.

Išsirink pasiūlymą gamyboje Tauragėje! NEMOKAMAS TRANSPORTAS IR LAISVI SAVAITGALIAI!, UAB Headex

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS