Ieškome pakuotojų Vokietijoje guminukų sandėlyje!

  • 1.500 - 1.700 EUR į rankas
  • - produkcijos pakavimas, miksavimas ir krovimas (svoris nuo 1kg. iki 8kg.); - dėžių lankstymas ir išardymas; - stendų dėliojimas naudojant instrukcijas; - darbas komandose. Darbo vieta: Grafschaft, Vokietija.
  • nemokamas apgyvendinimas su patogumais, internetu; kompensuojama kelionė Lietuva - Vokietija - Lietuva; kuro kompensacija, vykstant nuosavu automobiliu į/iš darbo.
  • Darbo grafikas: rytinė pamaina (06:00 - 15:00). - Pilnas etatas
  • Užsienis
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- fizinė ištvermė; - gebėjimas dirbti komandoje; - motyvacija ir atsakomybės jausmas; - galimybė vykti į užsienį su savo automobiliu. Susidomėjai? Susisiek: +37052030070. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

APIE KOMPANIJĄ

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 520 300 70.

Ieškome pakuotojų Vokietijoje guminukų sandėlyje!, UAB Headex

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS