Gamybos operatorius (-ė) Kaune su galimybe kilti karjeros laiptais!

  • 1.200 - 1.400 EUR prieš mokesčius
  • įrenginių valdymas (pjaustymo, formavimo, pakavimo ir vyniojimo įrenginiai); sklandaus gamybos proceso užtikrinimas vienoje gamybos linijoje; gamybos įrenginių techninė priežiūra; gedimų diagnozavimas ir šalinimas.
  • po mokymų kylantį atlyginimą; pertraukų metu nemokamą kavą, arbatą bei įmonės gaminamus užkandžius; nuolaidas įmonės produkcijai.
  • Darbo grafikas: rytinė pamaina (06:00-14:00), popietinė pamaina (14:00-22:00), naktinė pamaina (22:00-06:00). - Pilnas etatas
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

būtina patirtis gamyboje; komunikabilumas, motyvacija; noras mokytis ir augti įmonėje. Susidomėjai? Susisiek: +37052030070. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „Headex Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

APIE KOMPANIJĄ

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 520 300 70.

Gamybos operatorius (-ė) Kaune su galimybe kilti karjeros laiptais!, UAB Headex

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS