Gamybos darbuotojai (-os) Klaipėdoje!

  • 720 - 790 EUR į rankas
  • - baldų detalių dėjimas į dėžes; - detalių ir komponentų dėjimas į paketus pagal ekrane matomus paveikslėlius ir pavadinimus; - detalių dėjimas ant linijos; - kokybės tikrinimas; - įrenginių priežiūra.
  • dalinai kompensuojamas maitinimas; apmokymai darbo vietoje; nemokama sporto salę laisvadieniais; patogi darbo vietos lokacija.
  • Darbo grafikas: pamaininis po 12 val., slenkantis (2 dieninė / 1 laisva / 2 naktinės / 3 laisvos). - Pilnas etatas
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- motyvacija, noras tobulėti; - galimybė dirbti naktinėje pamainoje; - darbo patirtis gamyboje (privalumas). Susidomėjai? Susisiek: +37052030070. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „HEADEX Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

APIE KOMPANIJĄ

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 520 300 70.

Gamybos darbuotojai (-os) Klaipėdoje!, UAB Headex

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS