Įrenginių prižiūrėtojas (-a) šokolado fabrike!

  • 990 - 990 EUR į rankas
  • - įrenginių valdymas (pjaustymo, formavimo, pakavimo ir vyniojimo įrenginiai); - sklandaus gamybos proceso užtikrinimas vienoje gamybos linijoje; - gamybos įrenginių techninė priežiūra; - gedimų diagnozavimas ir šalinimas.
  • naujo darbuotojo apmokymai; darbo rūbai ir avalynė; nemokama kava/arbata ir užkandžiai darbo vietoje; valgykla darbo vietoje.
  • Darbo grafikas: slenkantis, pamaininis. Rytinė (06:00-14:00); popietinė (14:00-22:00); naktinė (22:00-06:00). - Pilnas etatas
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- atsakingumas, iniciatyvumas, greita reakcija; - patirtis prie gamybinių įrenginių; - techninis/mechaninis išsilavinimas (privalumas). Susidomėjai? Susisiek: +37052030070. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „Headex Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

APIE KOMPANIJĄ

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 520 300 70.

Įrenginių prižiūrėtojas (-a) šokolado fabrike!, UAB Headex

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS