Darbas porai kepykloje! Ieškome krovėjų ir pakuotojų Nyderlanduose!

  • 1.400 - 1.800 EUR į rankas
  • - darbas prie pakavimo linijos, tešlos mašinos; - dėžių lankstymas; - produkcijos linijos priežiūra.
  • - patogi projekto lokacija (netoli didmiesčio); - nesunkus darbo pobūdis ir ilgalaikė darbo vieta; - nemokamas apgyvendinimas tvarkinguose būstuose su patogumais, internetu.
  • Darbo grafikas: 2 pamainos (rytinė 04:00 - 16:00 ir naktinė (16:00 - 04-:00). - Pilnas etatas
  • Užsienis
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- anglų kalbos žinios; - noras dirbti ir užsidirbti. Susidomėjai? Susisiek: +37052030070. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

APIE KOMPANIJĄ

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 520 300 70.

Darbas porai kepykloje! Ieškome krovėjų ir pakuotojų Nyderlanduose!, UAB Headex

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS