Autovežio vairuotojas (-a) Nyderlanduose! Olandiška darbo sutartis!

  • 3.550 - 3.986 EUR į rankas
  • - automobilių pervežimas autovežiu (tralu) Nyderlanduose, Belgijoje, Vokietijoje (prie pat sienos).
  • olandiška darbo sutartis; galimybė užsidirbti daugiau, dirbant viršvalandžius ar savaitgaliais; dalinę kuro kompensaciją vykstant į darbo vietą.
  • Pilnas etatas
  • Užsienis
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- minimalios anglų arba vokiečių kalbos žinios; - CE vairuotojo pažymėjimas; - 95 kodas ir vairuotojo kortelė; - bent pusės metų patirtis vairuojant sunkvežimį. Susidomėjai? Susisiek: +37052030070. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

APIE KOMPANIJĄ

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 520 300 70.

Autovežio vairuotojas (-a) Nyderlanduose! Olandiška darbo sutartis!, UAB Headex

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS