Barista - pardavėja

  • 400 - 600 EUR į rankas
  • "Crustum" komanda Vilniuje ieško pastiprinimo! Jei esi smaližius, mėgsti kavą, ką tik iškeptų kepinių kvapą ir žmones - tada mes ieškome Tavęs! Ką reikės daryti? Maloniai bendrauti su klientais, ragauti, kepti bei parduoti šviežius kepinius, ruošti šviežiai skrudintą kavą, dirbti su kasos aparatu, glaudžiai bendradarbiauti su komanda ir padalinio vadove.
  • Ką mes siūlome: laiku mokamą atlyginimą, galimybę gauti piniginius priedus, nuolaidą kepyklėlės produkcijai, malonią darbo aplinką, lankstų darbo grafiką, kavos ruošimo ir darbo kepyklėlėje mokymus, puikią komandą ir skanius gaminius :)
  • Gali būti derinamas su studijomis arba kitu darbu - Pilnas etatas, 0.75 / 0.5 etato
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Malonus klientų aptarnavimas, pozityvumas, sąžiningumas, greita orientacija, darbštumas, pareigingumas, patirtis nebūtina.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „GUSTUM“ 2009 metais "Crustum" komanda atvėrusi pirmos kepyklėlės duris dėjo dideles pastangas į gerus kepinių skonius ir kvapus, šviežumą ir jaukumą. Naudodami tik šviežius ir tikrus produktus, kepėjai, konditeriai ir duonkepiai nuolat ieško naujų receptų ir tobulina esamus. Per ilgą darbo patirtį savo profesijų profesionalai kepyklėlių asortimentą yra praplėtę naujais ir unikaliais kepiniais, desertais bei duonomis. Šviežumą ir jaukumą kepyklėlėse užtikrina profesionalūs Baristos, kas rytą visose kepyklėlėse šviežiai kepantys bandeles ir ruošiantys kavą.

Barista - pardavėja, UAB Gustum

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37061027083
SKELBIMAS NEAKTYVUS
KANDIDATUOTI