Barista CRUSTUM kepyklėlėje Vilniuje

  • 700 - 1.100 EUR prieš mokesčius Prie atlyginimo yra pridedami priedai, kurie priklauso nuo pardavimų
  • CRUSTUM komanda Vilniuje ieško pastiprinimo! Jeigu mėgsti bendrauti su žmonėmis, myli kavą bei kepinius, ieškai iššūkių - ateik pas mus! Ką Tau reikės daryti? - Bendrauti su klientais (pageidautina maloniai :)); - Kepti, parduoti, ragauti įvairius mūsų gaminius; - Kokybiškai ruošti kavą - kavą skrudiname patys, todėl labai didelį dėmesį skiriame jos kokybei; - Dirbti kasos aparatu; - Palaikyti tvarką ir švarą kepyklėlėse. Pasikalbame? :)
  • Smagūs, jauni kolegos Nuolaidos kepyklėlės produkcijai ir kavai Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti pilnu, 0,5 arba 0,75 etatu Karjeros galimybės
  • Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Patirtis nebūtina! Bet būtų smagu, jeigu būtum pozityvus, tolerantiškas, sąžiningas, greit besiorientuojantis ir darbštus žmogus :)

APIE KOMPANIJĄ

UAB GUSTUM 2009 metais CRUSTUM komanda atvėrė pirmos kepyklėlės duris ir dėjo dideles pastangas į gerus kepinių skonius, kvapus, šviežumą ir jaukumą. Naudodami tik šviežius ir tikrus produktus - kepėjai, konditeriai ir duonkepiai nuolat ieško naujų receptų ir tobulina esamus. Per ilgą darbo patirtį savo profesijų profesionalai kepyklėlių asortimentą yra praplėtę naujais ir unikaliais kepiniais, desertais bei duonomis. Šviežumą ir jaukumą kepyklose užtikrina profesionalūs baristos, kas rytą visose kepyklėlėse šviežiai kepantys bandeles ir ruošiantys kavą.

Barista CRUSTUM kepyklėlėje Vilniuje, UAB Gustum

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS