Ieškoma Vadybininkė (-as) maisto prekybos sektoriuje

  • 1.200 - 2.500 EUR prieš mokesčius Priklauso nuo atlikto darbo
  • Laba diena, mano vardas Ričardas, aš esu naujai įkurtos UAB „Gottinger Supermarket“ Direktorius. Mano įmonės pagrindinė veikla yra prekyba maisto ir kitais produktais per internetinę parduotuvę, savo kurjerių pagalba. Aš ieškau sau padėjėjos (-o), kurios (-io) pagrindinis darbas bus padėti man derėtis su naujais tiekėjais dėl produktų tiekimo mano parduotuvei ir padėti iš dalies administruoti pačią parduotuvę. Jai įrodysite savo darbštumą ir lojalumą kompanijai turėsite visas galimybes kilti karjeros laiptais ir užimti vis atsakingesnes pareigas ir gauti vis didesnį atlyginimą. Jei jūs man pasirodysite tinkamiausia (-ias) šiam darbui iš visų kandidatų aš jus įdarbinsiu pilnu etatu pasirašant neterminuotą darbo sutartį. Darbas bus Panerių gatvėje Vilniuje nuo 8.00 iki 17.00, alga bandomuoju laikotarpiu būtų 1200 eurų ant popieriaus bet paskui atlyginimas ženkliai kils priklausomai nuo jūsų darbo. Tad jai domina skambinkite man ir susitarsime dėl susitikimo darbo pokalbiui mano kontoroje. Laikotarpiu iki 17.00 skambinkite man numeriu 860765415 o vėlesniu laiku rašykit į paštą gottinger.corporation@gmail.com aš jums perskambinsiu kai galėsiu nes nedarbo metu stengiuosi ilsėtis. Iki malonaus
  • Galimybė tobulėti Galimybė kilti karjeros laiptais Galimybė uždirbti daugiau
  • nuo 8.00 iki 17.00 - Pilnas etatas
  • Vilnius

REIKALAVIMAI

Darbuotojas turėtų būti jaunatviškas, komunikabilus, šiuolaikiško modernaus mąstymo, turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, turimas automobilis būtų privalumas.

APIE KOMPANIJĄ

UAB "Gottinger Supermarket" - tai naujai 2021 metais susikūrusi, turinti didelių ambicijų įmonė, kuri ketina savo veiklą vystyti maisto ir kitų prekių prekybos srityje per internetinę parduotuvę bei savo kurjerių tinklą.

Ieškoma Vadybininkė (-as) maisto prekybos sektoriuje, UAB "Gottinger Supermarket"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI