Operatoriaus asistentas (-ė) (LEZ)

  • 1.750 - 2.200 EUR prieš mokesčius
  • Pagalba operatoriui dirbant prie automatizuotų ir kompiuterizuotų įrenginių korpusinių baldų gamyboje; Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje; Kitos gamybinės užduotys.
  • Galimybę nuolat kelti kvalifikaciją ir augti į operatoriaus (-ės) poziciją; Tapti inovatyvios ir pažangios įmonės dalimi; Apmokymus darbo vietoje ir visą reikiamą pagalbą darbui atlikti; Draugišką ir šiuolaikišką kolektyvą; Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų ir visas soc. garantijas; Kompensuojamą maitinimą ir nemokamus užkandžius; Dovanas įvairių švenčių proga; Laisvus svaitgalius ir šventines dienas; Tapti įmonės krepšinio ir/ar futbolo komandos nariu.
  • Darbas slenkančiu, pamaininiu grafiku (dieninės ir naktinės pamainos po 11,5 val.) - Pilnas etatas
  • Kaunas Fredos g. 2, Biruliškės, Kauno r.

REIKALAVIMAI

Esi atsakingas ir atidus darbo kokybei; Nori mokytis ir tobulėti; Gebi dirbti savaraniškai ir komandoje.

APIE KOMPANIJĄ

FREDA II (LEZ) – tai kita UAB FREDA baldų gamybos įmonė, pradėjusi savo veiklą 2019 m., gaminanti baldus didžiausiam Švedijos koncernui. Įmonėje įdiegtos pažangiausios technologijos. Pagrindiniai aspektai renkantis technologinę įrangą: tvarumas, inovatyvumas ir efektyvumas. Darbuotojams sukurtos ergonomiškos darbo vietos ir poilsiui pritaikytos zonos. Įmonė nuolat investuoja į darbuotojus bei užtikrina gerai apmokamas darbo vietas.

Operatoriaus asistentas (-ė) (LEZ), UAB Freda II

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI