Baldų gamybos operatorius (-ė) (LEZ)

  • 1.850 - 2.900 EUR prieš mokesčius
  • Automatizuotos baldų gamybos linijos valdymas: parametrų nustatymas ir reguliavimas; Užtikrinti ir laikytis darbuotojų saugos instrukcijų, gaminamos produkcijos kokybės ir technologinio proceso parametrų; Laikytis gamybos plano ir užtikrinti efektyvų bei nepertraukiamą gamybos procesą Dalyvavimas įrenginių profilaktinėje priežiūroje; Pateikti aktualią informaciją kolegoms ir pamainos meistrui; Darbas naudojant LEAN sistemos metodus; Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje.
  • Vidinius mokymus su priskirtu mokytoju; Tapti inovatyvios ir pažangios įmonės dalimi; Profesinio augimo ir karjeros galimybes; Draugišką ir šiuolaikišką komandą; Kvalifikaciją atitinkantį ir nuolat augantį atlyginimą; Kompensuojamą maitinimą įmonėje, nemokamus užkandžius; Dovanos įvairių švenčių proga; Laisvus svaitgalius ir šventines dienas; Tapti įmonės krepšinio ir/ar futbolo komandos nariu.
  • Darbas slenkančiu, pamaininiu grafiku (dieninės ir naktinės pamainos po 11,5 val.) - Pilnas etatas
  • Kaunas Fredos g. 2, Biruliškės, Kauno r.

REIKALAVIMAI

Turi patirtį gamybinėje įmonėje (privalumas); Supranti įrenginių mechanizmus ir jų veikimo principus (privalumas); Turi anglų kalbos žinias (privalumas); Gebi skaityti brėžinius (privalumas); Turi kompiuterinio raštingumo įgudžius; Greitai orientuojiesi ir esi organizuotas; Esi atsakingas, savarankiškas ir atidus darbo kokybei; Nori mokytis ir tobulėti profesinėje srityje.

APIE KOMPANIJĄ

FREDA II (LEZ) – tai kita UAB FREDA baldų gamybos įmonė, pradėjusi savo veiklą 2019 m., gaminanti baldus didžiausiam Švedijos koncernui. Įmonėje įdiegtos pažangiausios technologijos. Pagrindiniai aspektai renkantis technologinę įrangą: tvarumas, inovatyvumas ir efektyvumas. Darbuotojams sukurtos ergonomiškos darbo vietos ir poilsiui pritaikytos zonos. Įmonė nuolat investuoja į darbuotojus bei užtikrina gerai apmokamas darbo vietas.

Baldų gamybos operatorius (-ė) (LEZ) , UAB Freda II

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI