Baldų detalių transportuotojas (-a) (LEZ) Plečiame komandą!

  • 1.750 - 2.300 EUR prieš mokesčius
  • Korpusinių baldų detalių transportavimas Pakavimo padalinyje; Darbas su automatiniu transportavimo vežimėliu; Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje; Kitos gamybinės užduotys. Darbas slenkančiu, pamaininiu grafiku: dieninės ir naktinės pamainos po 11,5 val. Savaitgaliai ir šventinės dienos - LAISVI ! Darbo vieta: Kauno LEZ, Fredos g. 2, Biruliškės, Kauno r.
  • Karjeros galimybės; Patogus grafikas su laisvais savaitgaliais; Apmokymai darbo vietoje; Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų ir visos socialinės garantijos; Kompensuojamas maitinimas įmonėje, nemokami užkandžiai; Dovanos įvairių švenčių proga.
  • Slenkantis pamaininis, laisvi savaitgaliai. - Pilnas etatas
  • Kaunas Fredos g. 2, Biruliškės, Kauno r.
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Atsakingumas ir atidumas darbo kokybei; Gebėjimas dirbti savaraniškai ir komandoje.

APIE KOMPANIJĄ

FREDA II (LEZ) – tai kita UAB „FREDA“ baldų gamybos įmonė, pradėjusi savo veiklą 2019 m., gaminanti baldus didžiausiam Švedijos koncernui. Įmonėje įdiegtos pažangiausios technologijos. Pagrindiniai aspektai renkantis technologinę įrangą: tvarumas, inovatyvumas ir efektyvumas. Darbuotojams sukurtos ergonomiškos darbo vietos ir poilsiui pritaikytos zonos. Įmonė nuolat investuoja į darbuotojus bei užtikrina gerai apmokamas darbo vietas.

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS