ELEKTROMONTUOTOJAS - TECHNIKAS

  • 1.000 - 1.400 EUR į rankas
  • Montuoti elektros, silpnų srovių sistemų instaliaciją ir jų komponentus pagal pavestas užduotis, suprasti veikimo principus; Kabelių ir jų trasų montavimas, elektros instaliacijos vedžiojimas, montavimas - vaizdo stebėjimo sistemų, apsaugos signalizacijos, priešgaisrinės signalizacijos, praėjimo sistemų, centralės, komutacinės spintos, sistemų paleidimo darbai, gedimų nustatymas ir šalinimas.
  • Geras darbo sąlygas šiuolaikiškame ir draugiškame kolektyve. Laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas. Tobulėjimo ir karjeros galimybes.
  • 8-17 val -
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Patirtis atliekant kabelių ir įrangos montavimo darbus, techninis supratimas. Kruopštumas, sąžiningumas, komunikabilumas, atsakingumas. Vairuotojo pažymėjimas B kategorija - privalumas. Automatikos srities išmanymas – būtų privalumas.

APIE KOMPANIJĄ

UAB FRANKAS dirba elektros instaliacijos, silpnų srovių, automatikos montavimo ir aptarnavimo srityse. Parduodame specializuotus matavimo prietaisus ir saugos įrangą. Mūsų darbuotojai nuolatos atnaujina savo žinias ir kvalifikaciją naujausiomis Šiaurės Amerikos ir Europos gamintojų metodinėmis medžiagomis ir mokymo programomis.

ELEKTROMONTUOTOJAS - TECHNIKAS, UAB FRANKAS

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37067981777
SKELBIMAS NEAKTYVUS