Bevandenės autoplovyklos specialistas

  • 500 - 800 EUR į rankas Motyvuotus, atsakingus darbuotojus paskatiname premijomis
  • * Transporto priemonių išorės plovimas bevandene technologija; * Automobilių salonų valymas ir dezinfekcija; * Nano poliravimas, dengimas keramikos danga; * Mandagus bendravimas su klientais.
  • Apmokome dirbti su naujausia bevandene plovimo technologija; Apmokome dirbti su skirtingomis medžiagomis, technologijomis; Premijos; Draugiškas, jaunatviškas kolektyvas.
  • Slenkantis grafikas - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

* Kruopštumas, atidumas detalėms; * Gebėjimas atsakyti už savo atlikto darbo kokybę; * Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai; * Pagarbus, malonus bendravimas su klientais; * Punktualumas, gebėjimas planuoti laiką.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Fast and Shine“ - tai pirmoji mobili bevandenė automobilių plovykla, savo veiklai naudojanti tik ekologiškas, transporto priemonių paviršiams ir aplinkai saugias medžiagas. Įmonė veikia jau 9 šalyse ir daugiau nei dešimtmetį kasdien teikia paslaugas šimtams tūkstančių klientų, kuriems siūlome ne tik bevandenį automobilių plovimą, bet ir nano poliravimo, salono valymo bei dezinfekcijos, dengimo keramika ir kitas paslaugas. Šiuo metu įmonė Lietuvoje teikia ne tik mobilias, bet ir stacionarias valymo paslaugas.

Bevandenės autoplovyklos specialistas, UAB „Fast and Shine“

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS