Žemės ūkio technikos mechanikas darbui Norvegijoje

  • Daug metų veikianti viena iš didžiausių Agro kompanijų Norvegijoje ieško traktorių ir kitos žemės ūkio technikos mechaniko. Tau reikės dirbti su „New Holland“ ir „Case“ traktoriais, sėjimo, laistymo ir kt. įranga: atlikti patikrą, jei reikia ir remontą, prireikus nuvykti į vietą pas klientą. Darbo vieta nedideliame Klofta mieste visai šalia Oslo!
  • ● Darbą bei socialines garantijas sėkmingai dirbančioje Norvegiškoje įmonėje; ● Laiku mokamą atlyginimą 210 NOK/ val. (prieš mokesčius); ● Visas darbui reikalingas priemones: įrankius, darbo rūbus, automobilį išvykoms pas klientus ir pan.; ● Įdarbinimas Tau nieko nekainuos ir mes apmokėsime pirmąją kelionę į Norvegiją; ● Tavo patogumui galime pasirūpinti apgyvendinimu (4000 NOK/mėn.); ● Visada esame pasirengę padėti jei iškils klausimų dėl mokesčių grąžinimo, vaikų išmokų ir kitais Tau rūpimais klausimais.
  • Pirmadienis- penktadienis: 8 darbo valandos. Priklausomai nuo darbų apimčių, gali būti dirbama daugiau valandų -
  • Užsienis
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Mes tikimės, kad Tu: ● Turi ankstesnės patirties remontuojant žemės ūkio techniką; ● Bendrauji anglų kalba; ● Turi B kategorijos bei traktorininko pažymėjimus TR1, TR2, SZ.

APIE KOMPANIJĄ

UAB Europex yra personalo atrankos ir administravimo įmonė. Mes teikiame atrankos ir personalo administravimo paslaugas, sujungiame geriausius specialistus ir darbdavius Lietuvoje bei Skandinavijos šalyse. Mūsų tikslas palengvinti Tavo darbo paiešką, surasti, geriausią darbo pasiūlymą, ir padėti siekti karjeros.

Žemės ūkio technikos mechanikas darbui Norvegijoje, UAB "Europex"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37061935699
SKELBIMAS NEAKTYVUS