LAIKINAS PAPILDOMAS DARBAS! Duomenų suvedėjas (-a) - koduotojas (-a)

  • 600 - 600 EUR į rankas Apmokėjimas pagal individualios veiklos pažymą
  • - Testų atsakymų sukodavimas; - Duomenų suvedimas; Kodavimas ir duomenų suvedimas vyks pasitelkiant specialią programinę įrangą ir instrukcijas anglų kalba, todėl būtinas anglų k. mokėjimas. Rusų ir/ar lenkų k. mokėjimas - labai didelis privalumas. Bus vykdomi apmokymai, kaip naudotis elektronine kodavimo/duomenų suvedimo programa. Darbas numatomas LAPKRIČIO mėnesiui. Reikalinga individualios veiklos pažyma.
  • Laikinas papildomas darbas - tinka studentams Galimybė įsidarbinti nuolatiniam darbui Jauni, draugiški, padėti nusiteikę kolegos
  • Pilnas etatas
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Anglų k. mokėjimas; Rusų ir/ar lenkų k. mokėjimas - didelis privalumas; Kompiuterinis raštingumas; Sąžiningumas, atidumas detalėms, atsakingumas, terminų laikymasis; Vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis - privalumas.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Inlinen“ – viena didžiausių ir sparčiausiai augančių tarptautinių kompanijų Baltijos šalyse, užsiimanti renginių ir mokymų organizavimu, ryšiais su visuomene, rinkos ir viešosios nuomonės tyrimais. Įmonė dirba su stambiomis Lietuvos ir viso pasaulio organizacijomis. Lietuvoje paslaugas teikia daugiau kaip 40 šalies ir užsienio specialistų. Mūsų kasdienybė – apgalvoti ir įgyvendinti veiksmus, kurie padėtų verslui ir viešajam sektoriui tobulėti, siekti tikslų, kurti konstruktyvius santykius.

LAIKINAS PAPILDOMAS DARBAS! Duomenų suvedėjas (-a) - koduotojas (-a), UAB Energijos valdymo agentūra

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS