Ieškome ELEKTROMONTUOTOJO Marijampolėje

  • 1.000 - 1.200 EUR į rankas
  • Ieškome kolegos elektromontuotojo Marijampolėje ir labai kviečiame prisijungti prie mūsų nepralenkiamos komandos! Darbo pobūdis - elektros instaliacijos iki 1 kV montavimo darbai naujai statomuose ir rekonstruojamuose administraciniuose, gamybiniuose pastatuose, prekybos centruose ir daugelyje kitų. O prisijungti tikrai verta, nes mes siūlome: mokymus, plačias profesinio tobulėjimo ir augimo galimybes, profesionalus kolegas, kurie mielai dalinasi savo patirtimi ir žiniomis; draudimą nuo nelaimingų atsitikimų; kuro ir automobilio eksploatacinių sąnaudų kompensavimą, jeigu darbo tikslais naudosite savo automobilį; dovanas tradicinių švenčių proga ir įvairius darbo renginius vasaros ir žiemos sezonais; visas darbui reikalingas priemones - naujus ir profesionalius įrankius, įrangą, darbo aprangą ir darbo saugos priemones; smagų darbo laiką draugiškoje ir energingoje komandoje. Mes tikimės, kad Jūs turėsite: įgijęs elektromontuotojo (ar panašią) kvalifikaciją/išsilavinimą; elektromontuotojo darbo patirties; elektrosaugos pažymėjimą; B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Atlyginimas: 1000 -1200 Eur atskaičiavus mokesčius. Prie darbo užmokesčio gali būti mokama kintamoji atlygio dalis. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į Jūsų darbo patirtį ir kompetenciją, ir aptariamas kartu darbo pokalbio metu. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
  • mokymus, plačias profesinio tobulėjimo ir augimo galimybes draudimą nuo nelaimingų atsitikimų kuro ir automobilio eksploatacinių sąnaudų kompensavimą
  • 8 - 17 val. - Pilnas etatas
  • Marijampolė

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Elneda" – ambicinga, profesionali, savo srities žinovus jungianti įmonė, vykdanti veiklą elektrotechnikos ir ŠVOK srityje. Mes greiti, profesionalūs ir atsakingi. Mūsų suburtai komandai teko projektuoti bei atlikti darbus įvairaus pobūdžio objektuose – naujai statomuose administraciniuose bei gamybiniuose pastatuose, prekybos centruose, gydymo įstaigose ir daugelyje kitų.

Ieškome ELEKTROMONTUOTOJO Marijampolėje , UAB ELNEDA

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI