DARBŲ VADOVAS (-Ė) Mažeikiuose

  • 1.900 - 2.300 EUR prieš mokesčius Siūlome patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį ir nuo darbo rezultatų priklausantį, laiku mokamą atlyginimą.
  • - Darbų organizavimas pramonės ir energetikos objektuose; - Darbų vykdymo kontrolė; - Pavaldžių darbuotojų darbo laiko apskaitos vedimas objektuose; - Kontroliuoti medžiagų ir atliktų darbų kiekius, rengti atliktų darbų aktus; - Dokumentacijos, susijusios su darbų vykdymu, pildymas ir priežiūra; - Įmonės atstovavimas užsakovo objekte atsakomybės ir kompetencijos ribose.
  • Galimybė dirbti augančioje įmonėje, draugiškame kolektyve, kuriame vertinamas iniciatyvumas; Profesinio tobulėjimo ir įgūdžių ugdymo galimybės; Suteikiame visas socialines garantijas.
  • 8-17 val. - Pilnas etatas
  • Visa Lietuva, Mažeikiai
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Profesinis, aukštesnysis ar aukštasis išsilavinimas; - Profesinė patirtis vykdant darbus energetikos objektuose; - Techninės žinios; - Gebėjimas dirbti komandoje, operatyviai spręsti iškilusius klausimus. Privalumai: - Anglų, rusų kalbos įgūdžiai; - SPSC atestatas; - B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „ELICS Engineering“ - į rezultatus orientuota elektros ir automatikos inžinerijos įmonė, energetikos sektoriuje veikianti nuo 2012 metų. Pagrindinės mūsų įmonės veiklos yra elektros ir automatikos sistemų įrengimas, programavimas, paleidimas ir derinimas. Kvalifikuotų darbuotojų komanda darbus vykdo Lietuvoje ir užsienyje. Daugiau apie įmonę galite sužinoti: www.elicsengineering.com

DARBŲ VADOVAS (-Ė) Mažeikiuose, UAB "ELICS engineering"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS