Apskaitininkė-sandėlininkė

  • 900 - 900 EUR į rankas
  • PVM sąsk. faktūrų išrašymas bei krovinį lydinčių dokumentų formavimas (apskaita); prekių, žaliavų pajamavimas; gautos naujos informacijos sisteminimas; pardavimo operacijų tikrinimas apskaitos sistemoje; esant būtinybei sandėlininko pavadavimas; dalyvavimas sandėlio veikloje; pagalba skyriaus darbuotojams bei vadovui.
  • Draugiškas kolektyvas Maloni aplinka modernioje konditerijos gamykloje Nuolaidos įmonės produkcijai
  • I-V 7.00 -15.30, savaitgaliai ir šventinės dienos laisvos. - Pilnas etatas
  • Vilnius Eišiškių pl.25
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

bent 1-eri metai susijusios profesinės darbo patirties, pageidautina gamybos srityje; geri darbo kompiuteriu įgūdžiai; NORĖTUME, kad mokėtumėt dirbti AGNUM buhalterine programa, bet jei NE visada esame pasiruošę-APMOKYTI; kruopštumas ir atidumas , noras ir gebėjimas dirbti su dideliu kiekiu duomenų; vidinė disciplina, sąžiningumas, iniciatyvumas, lojalumas. Privalumai: Buhalterinė programa AGNUM; Anglų kalbos pagrindai; Profesinis išsilavinimas buhalterinės apskaitos srityje.

APIE KOMPANIJĄ

Viena didžiausių ir seniausių Lietuvos konditerijos įmonių (įkurta 1965m). Sritis: gamyba ir prekyba konditerija bei jos gaminiais. Produkcija: šakočiai, sausainiai, tortai, pyragai, pyragaičiai, bandelės, vafliai, skruzdėlynai, šokoladas ir jo gaminiai.

Apskaitininkė-sandėlininkė, UAB Dzūkija

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS