Gaminių surinkėjos (-ai)

  • 720 EUR į rankas Įgijus patirties bei išmokus dirbti per skirtingas gamybos linijas yra suteikiama aukštesnė kategorija ir didesnis darbo užmokestis!
  • Ieškome ilgalaikių darbuotojų prie langų uždengimų (roletai, žaliuzės, tinklelių nuo vabzdžių ir kt.) surinkimo; Darbas stovimas.
  • Nuolaidos įmonės produkcijai; Atsakingas ir įdomus darbas sparčiai augančioje bei perspektyvioje tarptautinėje kompanijoje; Apmokymas darbo vietoje, todėl patirtis nebūtina; Darbas sausose, švariose patalpose; Smagus ir draugiškas kolektyvas; Nemokama kava ir arbata; Už rekomenduotą draugą (jam išdirbus 3 mėn.) - gauk 150 Eur.; Visas socialines garantijas (laiku mokamas darbo užmokestis, papildomos poilsio dienos ir kt.); Rūpinamės darbuotojų sveikata. Norintiems - skiepai nuo gripo.
  • Pamainomos 6:00-14:30 val. ir 14:30-23:00 val. Pamainos keičiasi kas savaitę. Savaitgaliai laisvi! - Pilnas etatas
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Atsakingumas ir darbštumas; Norite mokytis ir išmokti dirbti; Esate pastabus, kruopštus.

APIE KOMPANIJĄ

Didžiuojamės, kad šiais metais UAB "DOMUS LUMINA" prisijungė prie tarptautinės MZURI GROUP šeimos. Jau daugiau nei 16 metų vystome savo veiklą bei esame subūrę šiuolaikišką 200 ekspertų komandą. Jei Jūs ieškote erdvės profesiniam augimui, žavitės dinamiška darbo aplinka, patinka pokyčiai, o ambicingumas, atsakingumas ir lankstumas yra stipriosios Jūsų savybės - kviečiame prisijungti prie mūsų šaunios komandos!

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS