Pardavėja (-as) - Konsultantė (-as) (0,5 - 0,75 etatui)

  • 600 - 900 EUR prieš mokesčius fiksuotas atlyginimas + priedai priklausantys nuo darbo rezultatų
  • Darbo pobūdis: - Profesionalus pirkėjų aptarnavimas ir konsultavimas; prekių priėmimas ir paruošimas pardavimui; - kitų vadovo pavestų užduočių vykdymas.
  • Mes siūlome: - Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą; patirtį mažmeninėje prekyboje su išskirtiniais produktais; - realias karjeros galimybes; - vidinius apmokymus; konkurencingą atlygį už darbą ir papildomus motyvacinius priedus, skaičiuojamus nuo pirmos Jūsų darbo dienos; - asmenines nuolaidas įmonės produkcijai.
  • 20 - 30 val. per savaitė, pagal suminę darbo laiko apskaitą, slenkančiu darbo grafiku. -
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Komunikabilumas; - iniciatyvumas; - atsakingumas; - anglų, rusų kalbos; - noras siekti darbo rezultatų.

APIE KOMPANIJĄ

DANIJA – didžiausias avalynės tinklas Pabaltijo šalyse. Parduotuvių tinklą DANIJA sudaro 36 parduotuvės Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Taip pat vykdo internetinę prekybą: www.danija.lt Stilius ir kokybė – svarbiausia renkantis batus, būtent todėl DANIJA jau 25 metus yra rinkos lyderė, užsitarnavusi ilgalaikį klientų pasitikėjimą. Parduotuvėse pristatoma pati įvairiausia kolekcija – nuo stilingų itališkų LORENZO ar OTRE iki jaunatviškų Lacoste ar Vagabond. Taip pat avalynės parduotuvėse DANIJA rasite tokius žinomus prekės ženklus, kaip GANT, Tommy Hilfiger, Gabor, New Balance, Bugatti, Nike, Caprice, Tamaris, Rieker, Lacoste, Vagabond. ir kt.

Pardavėja (-as) - Konsultantė (-as) (0,5 - 0,75 etatui), UAB "Danbalt International"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37060968008
SKELBIMAS NEAKTYVUS