Valymo paslaugų skyriaus vadybininkas (-ė)

  • 1.200 - 1.500 EUR į rankas
  • -planuoti, organizuoti bei koordinuoti darbus, numatytus paslaugų sutartyje su klientu (priskirtuose objektuose); -užtikrinti valymo darbų kokybę; -valdyti ir kontroliuoti objektų biudžetus; -planuoti bei aprūpinti darbuotojus darbo priemonėmis; -bendrauti su klientais, esant reikalui, sklandžiai išspręsti konfliktines situacijas; -ruošti dokumentus, susijusius su valymo paslaugomis.
  • įdomų dinamišką bei asmeninės atsakomybės reikalaujantį darbą; profesinės kvalifikacijos kėlimo mokymus; laiku mokamą darbo užmokestį bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų; visas darbui reikalingas priemones (įmonės automobilis, telefonas, kompiuteris ir kt.); galimybę augti ne tik profesionaliai, bet ir kaip asmenybė; bendrystę skatinančius įmonės renginius bei tradicines šventes, iniciatyvas.
  • Savaitinis darbo grafikas I-V 08:00-17:00 val. - Pilnas etatas
  • Vilnius

REIKALAVIMAI

-darbo patirtis valymo paslaugų srityje (būtų privalumas); -geri planavimo, organizavimo ir vadovavimo įgūdžiai; -puikūs bendravimo įgūdžiai su įvairiais žmonėmis; -energingumas, pakantumas, teigiamas požiūris į pavaldžius darbuotojus; -kompiuterinis raštingumas; -B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

APIE KOMPANIJĄ

UAB "Corpus A", veikianti nuo 1999 metų, teikia pastatų ūkio valdymo bei patalpų valymo ir teritorijos priežiūros paslaugas. Įmonės Pastatų ūkio valdymo skyrius, atsakingas už įmonės klientų pastatų administravimą, inžinerinių sistemų ir statinių techninę priežiūrą, kondicionierių montavimą bei aptarnavimą, šiuo metu dirbti Klaipėdoje į savo komandą kviečia naują narį.

Valymo paslaugų skyriaus vadybininkas (-ė), UAB CorpusA

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI