Siūlome darbą elektrikams Švedijoje

  • Nuo 3.000 EUR į rankas
  • Naujai prasidedantiems darbams reikalingi patyrę elektrikai (-ės) ar elektrikų (-ių) brigados. Būsite atsakingi už elektros instaliavimą, montavimą ir pajungimą.
  • -nemokamą apgyvendinimą darbo metu; -pasirūpiname Jūsų kelionės išlaidomis į/iš objektą (kelionės bilietai ir transportas); -visas savirealizacijos galimybes, norintiems įgyvendinti savo žinias ir idėjas; -visas darbo priemones bei aprangą, reikalingus Jūsų darbui atlikti; -draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbe;
  • - Pilnas etatas
  • Užsienis

REIKALAVIMAI

Gebate skaityti brėžinius; Turite kvalifikacinius dokumentus; Mokate anglų kalbą (būtų privalumas); Esate orientuotas į aukštą atliktų darbų kokybę ir rezultatą; Esate atsakingas, sąžiningas, darbštus.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „CONSTRO. Įsikūrę 2008-aisiais metais šiandien esame tapę sartifikuota pramoninės statybos, metalo konstrukcijų, vamzdynų sistemų, laivų statybos ir remonto, elektros inžinerijos srityse veikianti įmonė. Augant paslaugų įvairovei, personalui ir jo kvalifikacijai bei gamybos apimtims galime aptarnauti vis daugiau skirtingų šalių Europoje ir Azijoje. Veiklos sritys: Statybinių plieninių konstrukcijų gamyba. Plieninių konstrukcijų montavimo ir suvirinimo darbai. Technologinių vamzdynų montavimo ir suvirinimo darbai. Slėginių indų, talpyklų ir rezervuarų montavimo ir suvirinimo darbai. Laivų statybos ir remonto darbai. Elektros inžinerijos darbai.

Siūlome darbą elektrikams Švedijoje, UAB "Constro"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI