Darbų saugos specialistas

  • 2.000 - 4.000 EUR į rankas
  • Darbo pobūdis: -Kontroliuoti darbuotojų saugos ir sveikatos privalomų teisės aktų laikymąsi įmonėje; -Užtikrinti bendrovės darbų ir gaisrinės saugos įgyvendinimą bei vykdymo kontrolę; -Rengti ir pildyti darbuotojų saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos norminius dokumentus; -Instruktuoti darbuotojus saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos norminių aktų nustatyta tvarka; -Organizuoti ir vesti darbų saugos mokymus įmonės darbuotojams; -Organizuoti ir įgyvendinti nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų prevenciją; -Susijusiais su darbuotojų sveikata ir darbų sauga. -Registruoti įmonėje nelaimingus atsitikimus darbe, profesines ligas bei incidentus; -Darbuotojų saugos ir sveikatos organizavimas, -Darbuotojų, esančių užsienio objektuose, tikrinimas.
  • Mes siūlome: -Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve; -Galimybę realizuoti savo idėjas, pritaikyti įgytas žinias ir patirtį; -Motyvuojantį atlyginimą; -Karjeros galimybes; -Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbe
  • 8-17 val. -
  • Plungė
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

-Esate įgijęs aukštąjį išsilavinimą, techninis ar inžinerinis išsilavinimas būtų privalumas; -Turite bent 2 metų darbo patirties darbų saugos srityje; -Išmanote darbuotojų saugos ir sveikatos teisės aktus; -Mokate dirbti komandoje ir savarankiškai; -Turite puikius darbo su kompiuteriu įgūdžius; -Esate iniciatyvus, norintis tobulėti; -Turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą; -Turite gerus anglų bei rusų kalbų įgūdžius.

APIE KOMPANIJĄ

UAB "Constro" įkurta 2008-ųjų metų birželio mėnesį. Specializuojamės plieno konstrukcijų apdirbimo, suvirinimo ir montavimo bei elektros inžinerijos srityje. Nuo pat įsikūrimo įmonėje vis auga paslaugų įvairovė, personalo skaičius ir kvalifikacija, apyvarta ir gamybos kiekiai. Įmonėje įdiegta integruota vadybos sistema, apimanti kokybės, aplinkos apsaugos, profesinės saugos ir sveikatos vadybos sistemas, atitinkančias ISO 9001; ISO 14001 ir OHSAS 18001 standartus. Taip pat esame sertifikuoti pagal LST EN 1090-2 reikalavimus. Įmonė nuo 2016 metų yra Lietuvos Suvirintojų asociacijos narė. Įmonė nuo 2017 metų yra Lietuvos pramonininkų konfederacijos narė. Įmonė nuo 2018 metų yra Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos (LINPRA) narė. Mūsų įmonėse Lietuvoje ir užsienyje dirba apie 200 savo srities specialistų.

Darbų saugos specialistas, UAB "Constro"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37067190058
SKELBIMAS NEAKTYVUS