Koncertus ir pasirodymus aptarnaujantis personalas, Vokietijoje

  • 1.100 - 1.700 EUR į rankas "į rankas"
  • Reikalingas pagalbinis personalas. Darbai vyksta patalpose ir lauke: - visapusiška pagalba montuotojams prie parodų stendų / koncertinės įrangos montavimo ir surinkimo (įrangos ir konstrukcijų išdėstymas pagal montuotojo nurodymus; krovos darbai, dangų keitimas, tvorų statymas ir t.t.); - teritorijų tvarkymas prieš / po renginių; - įrangos pakrovimas į/iš sandėlio bei papildomai įrangos paruošimas renginiams ir po renginių (plovimas su karcher įranga, sandėliavimas); - darbuotojų vežimas į renginius ir aptarnaujamus objektus (pagal atskirą susitarimą, turintiems B kategorijos teises).
  • Mes siūlome: - Vokiška sutartis ir vokiškas med. draudimas, jokių tarpininkų!; - samdome nuo 2 mėnesių ir ilgesniam laikotarpiui (pagal individualų susitarimą); - įmonė organizuoja ir apmoka kelionę į Vokietiją; - įmonė suteikia nemokamą apgyvendinimą (darbuotojai gyvena įmonės nuosavame hostelyje); - įmonė suteikia nemokamą transportą į aptarnaujamus objektus (kelionės į objektus taip pat apmokamos).
  • Slenkantis pamaininis - Pilnas etatas
  • Užsienis
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Anglų kalbos pagrindai.

APIE KOMPANIJĄ

Įmonė specializuojasi įvairių lauko ir vidaus renginių techniniu aptarnavimu Vokietijos Respublikoje. https://www.facebook.com/SmartCrew-1282545828443970/

Koncertus ir pasirodymus aptarnaujantis personalas, Vokietijoje, UAB "Consilia LT"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37052080355
SKELBIMAS NEAKTYVUS