Statybos projektų vadovas (-ė)

  • 1.700 - 2.000 EUR į rankas
  • Darbo pobūdis * projektinės ir techninės dokumentacijos parengimo koordinavimas; * projektavimo valdymas ir nuolatinis optimalių, inovatyvių sprendinių ieškojimas; * projektavimo ir statybos darbų kalendorinių grafikų sudarymas ir vykdymo priežiūra; * vykdomų statybos projektų valdymas ir kontrolė; * projektų biudžeto parengimas ir kontrolė, efektyvus išteklių valdymas; * rangovų darbų koordinavimas užtikrinant darbo našumą, aukštą kokybę ir darbų saugą; * bendradarbiavimas su kitais įmonės skyriais; * užduočių statybos vadovams ir projekto inžinieriams formavimas ir kontrolė; * ataskaitų parengimas ir pristatymas.
  • Mes Tau pažadame * įdomų ir tavo žinių reikalaujantį darbą; * draugiškų kolegų pagalbą ir džiaugsmą už bendrus rezultatus; * patirtį greičiausiai besivystančioje NT kompanijoje; * šiuolaikišką požiūrį į darbuotoją ir jo ugdymą.
  • Dargo grafikas laisvai derinamas. - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Tikimės, kad Tu * esi statybos vadovas (-ė) turintis (-i) galiojantį kvalifikacijos atestatą, * moki skaityti brėžinius, * grafikų ruošimo asas naudojant MS Project, * išmanai projektavimą ir statybą reglamentuojančius įstatymus , * statybos technologijų ir procesų guru, * iniciatyvi, komandiška ir atvira naujovėms asmenybė, * pasiruošęs (-usi) ir pasiryžęs (-usi) drąsiai pasitikti iššūkius.

APIE KOMPANIJĄ

#Mes_CITUS, ieškome savojo kelio ir unikalios sėkmės formulės statybų ir nekilnojamojo turto rinkoje, kur tiek nedaug išskirtinumo ir unikalumo, o sėkmė statoma ant ankstesnių ar net svetimų sėkmės projektų. Dar vos prieš metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto bei lankstaus verslo projektų ir idėjų generatoriai bei įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Norėdami to pasiekti dirbame daug ir greitai. Mūsų sparčiai auganti komanda panašesnė į kūrybinę agentūrą nei į statybų brigadą. Ji ir yra CITUS sėkmės garantas. Esame #drąsūs, #greiti, #inovatyvūs ir #draugiški. Reiklūs sau ir kitiems. Taip sukūrėme sėkmės istoriją, kuri leido mums augti, tobulėti ir stiprėti, todėl ją branginame, tačiau norime pasidalyti. Ateik, išgirsk ir sukurk naują, savo skyrių #CITUS_sėkmės_istorijoje!

Statybos projektų vadovas (-ė), UAB „CITUS“

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37063894425
SKELBIMAS NEAKTYVUS