Perkraustymo ir transporto veiklos koordinatorius

  • Nuo 800 EUR į rankas
  • Darbo pobūdis: Perkraustymo ir logistikos paslaugas teikianti įmonė ieško transporto vadybininko, kuris būtų atsakingas už kokybišką klientų aptarnavimą, naujų klientų paiešką, transporto srautų koordinavimą, maršrutų organizavimą.
  • Įmonė siūlo: - Visas darbui reikalingas priemones; - Lankstų darbo grafiką; - Modernią darbo vietą miesto centre; -Tobulėjimo galimybes; - Karjeros perspektyvas.
  • Pilna darbo diena - Pilnas etatas
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

Reikalavimai kandidatui: - Patirtis transporto/logistikos srityje (privalumas); - Komunikabilumas; - Empatija klientui; -Atsakingumas; - Anglų k.žinios.

APIE KOMPANIJĄ

BOBINO komanda, tai nuolatos tobulėjantis kolektyvas. Plečiantis savo veiklą labai dideliu tempu. Mums tai leidžia daryti mūsų didelis entuziazmas ir noras mokytis. Pastoviai investuojame į įrankius ir įrangą, kuri padeda sumažinti fizinį krūvį mūsų darbuotojams. Mūsų vizija intelektualus krovėjas, kuris nesukelia darbo vietoje nemalonių jausmų užsakovui, o tik verčia žavėtis savo profesionalumu ir mandagiu elgesiu. Vienas svarbiausių uždavinių visa tai suderinti su greitai ir kokybiškai atliekamu darbu. Geriausias atlygis, kai užsakovas nuolatos kreipiasi į mus ir rekomenduoja mus kitiems.

Perkraustymo ir transporto veiklos koordinatorius, UAB Bobino komanda

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

862666118
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų