Perkraustytojas

  • Perkraustymo ir pervežimo paslaugas teikianti įmonė ieško kraustytojo, kuris būtų atsakingas už kokybišką krovinių pristatymą ir pakrovimo/iškrovimo darbus. Pagrindiniai darbai - baldų, daiktų krovimas ir pervežimas. Darbo pobūdis: - Baldų ar kitų daiktų pakrovimas bei iškrovimas; - Įvairių baldų, konstrukcijų išrinkimas ir surinkimas; - Įvairių daiktų supakavimas į dėžes; - Kiti perkraustymo darbai.
  • Mes jums siūlome: - Pastovų periodinį ir įdomų, nemonotonišką darbą; - Lankstų darbo grafiką arba pilną užimtumą; - Visas darbui reikalingas priemones.
  • Pilna darbo diena - Pilnas etatas
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

- Fizinis pasirengimas; - Panaši darbo patirtis (privalumas); - Darbštumas; - Atsakingas požiūris į darbą.

APIE KOMPANIJĄ

BOBINO komanda, tai nuolatos tobulėjantis kolektyvas. Plečiantis savo veiklą labai dideliu tempu. Mums tai leidžia daryti mūsų didelis entuziazmas ir noras mokytis. Pastoviai investuojame į įrankius ir įrangą, kuri padeda sumažinti fizinį krūvį mūsų darbuotojams. Mūsų vizija intelektualus krovėjas, kuris nesukelia darbo vietoje nemalonių jausmų užsakovui, o tik verčia žavėtis savo profesionalumu ir mandagiu elgesiu. Vienas svarbiausių uždavinių visa tai suderinti su greitai ir kokybiškai atliekamu darbu. Geriausias atlygis, kai užsakovas nuolatos kreipiasi į mus ir rekomenduoja mus kitiems.

Perkraustytojas, UAB Bobino komanda

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37067478627
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų