Įrengimų operatorius (-ė) vaistų gamybos įmonėje Aleksote

  • 709 - 709 EUR į rankas Dažnai sulaukiame klausimo - ar įdarbinimas kainuoja? Mūsų paslaugos darbuotojams yra nemokamos (imti užmokestį už įdarbinimą draudžia Lietuvos įstatymai).
  • - įrenginių derinimas, remontas ir kasdieninė jų priežiūra; - atliktų darbų duomenų fiksavimas dokumentuose; - gamybinio proceso kontrolė, atsarginių detalių užsakymas, registracija. Pokalbius dėl darbo vykdome nuotoliniu būdu (telefonu, internetu).
  • Laisvi savaitgaliai Ilgalaikis darbas didelėje tarptautinėje įmonėje Draugiški, profesionalūs kolegos
  • Darbo grafikas: I-V, savaitgaliai laisvi: 6:00-14:30 val,; 13:30-22:00val.; 21:30-06:00 val. - Pilnas etatas
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

- aukštojo techninio arba spec. vidurinio (mechanikos srityje) išsilavinimo; - techninės dokumentacijos skaitymo ir supratimo; - kompiuterinio raštingumo; - užsienio kalbų pagrindų mokėjimo (anglų k., rusų k., vokiečių k.); - jeigu esi dirbęs (-usi) farmacinėje arba maisto pramonėje - tai būtų privalumas.

APIE KOMPANIJĄ

BIURO - padedame, kai labiausiai reikia. Paprastas ir greitas įdarbinimas.   Jau daugiau kaip 15 metų padedame darbuotojams ir darbdaviams surasti vienas kitą. Per 2018 m. įdarbinome 4400 žmonių - kviečiame prisijungti!   Susisiekime telefonu ir pasikalbėkime plačiau apie įsidarbinimo galimybes ir Jūsų lūkesčius darbui: 8 689 84586.   https://www.biuro.lt/gauk-darbo-pasiulyma/

Įrengimų operatorius (-ė) vaistų gamybos įmonėje Aleksote, UAB "BIURO"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

8 689 84586
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų