Siuvimo mašinų mechanikas - technikas

  • 630 - 670 EUR į rankas
  • - gamybos įrangos remontas; - įrengimų savalaikė techninė priežiūra; - naujų detalių ir įrangos užsakymai; - techninės dokumentacijos pildymas. Dažnai sulaukiame klausimo - ar įdarbinimas kainuoja? Mūsų paslaugos darbuotojams yra nemokamos (imti užmokestį už įdarbinimą draudžia Lietuvos įstatymai).
  • Laisvi savaitgaliai Tiesioginis įdarbinimas pas klientą Dieninis darbo grafikas Mūsų klientė - Kaune įsikūrusi užsienio kapitalo drabužių siuvimo įmonė. - ATLYGINIMĄ iki 1250 Eur/mėn į rankas; - tiesioginį įdarbinimą pas klientą; - dieninį darbo grafiką ir laisvus savaitgalius; - modernias gamybos patalpas ir naujus įrengimus.
  • Darbo grafikas: I-V, 8-17 val., savaitgaliai laisvi. - Pilnas etatas
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

- 3 metų mechaniko patirties siuvimo įmonėje; - techninės anglų kalbos supratimo; - overlocko, flatlocko ir plokčiasiūlės mašinų išmanymas - privalumas.

APIE KOMPANIJĄ

BIURO - padedame, kai labiausiai reikia. Paprastas ir greitas įdarbinimas.   Jau daugiau kaip 15 metų padedame darbuotojams ir darbdaviams surasti vienas kitą. Per 2018 m. įdarbinome 4400 žmonių - kviečiame prisijungti!   Susisiekime telefonu ir pasikalbėkime plačiau apie įsidarbinimo galimybes ir Jūsų lūkesčius darbui: 8 689 84586.   https://www.biuro.lt/gauk-darbo-pasiulyma/

Siuvimo mašinų mechanikas - technikas, UAB "BIURO"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

8 689 84586
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų