Operatoriai gamyboje

  • 500 - 600 EUR į rankas
  • - gamybinių įrengimų priežiūra; - žaliavų, reikalingų gamybai, ruošimas; - darbas prie gaminių liejimo formų: ruošimas, užpildymas ruošiniais, priežiūra; - gaminių apdirbimas.
  • Įsidarbink tarptautinėje gamybos įmonėje Šiauliuose! YRA GALIMYBĖ VYKTI Į APMOKYMŲ KOMANDIRUOTĘ ŠVEDIJOJE (1-3 mėn.), kurioje turėsi galimybę užsidirbti nuo 2300 Eur į rankas bei už nieką mokėti nereikės, tik už maistą! - suteikiama galimybė keltis kvalifikaciją ir darbo užmokestį; - geros darbo sąlygos - yra dušai, virtuvė, nemokama kava bei arbata įmonėje ir kt.; - švariais darbo rūbais rūpintis nereikės - mes juos išskalbsime; - organizuojami įmonės renginiai, į kuriuos būsi pakviestas ir tu!
  • Darbo grafikas pamainomis po 8 arba 12 val. - Pilnas etatas
  • Šiauliai

REIKALAVIMAI

Turi panašios darbo patirties. Privalumas, jeigu moki anglų k. (suprasti, kalbėti).

APIE KOMPANIJĄ

BIURO - padedame, kai labiausiai reikia. Paprastas ir greitas įdarbinimas.   Jau daugiau kaip 15 metų padedame darbuotojams ir darbdaviams surasti vienas kitą. Per 2018 m. įdarbinome 4400 žmonių - kviečiame prisijungti!   Susisiekime telefonu ir pasikalbėkime plačiau apie įsidarbinimo galimybes ir Jūsų lūkesčius darbui: 8 667 42242.   https://www.biuro.lt/gauk-darbo-pasiulyma/

Operatoriai gamyboje, UAB "BIURO"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37066742242
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų