Grįžti atgal

Užsakymų komplektuotojas Vilniuje MAXIMA BAZĖJE

  • 710 - 1.000 EUR prieš mokesčius , priklauso nuo darbo rezultatų.
  • Darbo pobūdis: - Išdėlioti surinktas prekes į atitinkamus užsakymus; - Tikrinti baigtus komplektuoti užsakymus; - Prieš pradedant darbą, pasiruošti darbo priemones; - Palaikyti tvarką sandėlyje ir darbo vietoje, prižiūrėti įrenginių ir darbo priemonių tvarką.
  • Mes siūlome: - Partnerių teikiamas nuolaidas; - Transportą atvykimui į/iš darbo vietos; - Karjeros perspektyvas; - Patirtį, kurią įgysi dirbdamas sparčiai augančioje įmonėje; - Komandą, su kuria smagu dirbti; - Visas darbui reikalingas priemones.
  • Gali dirbti pamaininiu darbo grafiku: 4 darbo dienos/4 poilsio (8:00-20:00 val.) - Pilnas etatas
  • Vilnius

REIKALAVIMAI

- Gali dirbti fizinį darbą; - Esi atidus, darbštus, į patikėtas užduotis žiūri atsakingai; - Turi darbo parduotuvėje arba sandėlyje patirties (laikysime tai privalumu); - Gebi dirbti tiek komandoje, tiek individualiai.

APIE KOMPANIJĄ

BARBOROJE DIRBTI GERA, NES BARBORA – entuziastinga, ambicinga, iššūkius drąsiai pasitinkanti didesnė nei 400 žmonių komanda. Tai vieta, kur gali išreikšti ir realizuoti savo idėjas, dirbti su įdomiu projektu, augti ir tobulėti tarp labai stiprių komandos narių. Tikime, kad bendradarbiaudami pasiekiame daugiau.

Užsakymų komplektuotojas Vilniuje MAXIMA BAZĖJE, UAB "Barbora"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI BE CV SIŲSTI SAVO CV Daugiau darbo pasiūlymų