Grįžti atgal

Prekių surinkėja (-s) MAXIMA BAZĖ Kaune

  • 680 - 1.100 EUR prieš mokesčius ,priklauso nuo darbo rezultatų
  • Darbo pobūdis: - Rinkti maisto bei pramonės prekes prekybos salėje, laikantis kokybės ir vartojimo terminų reikalavimų; - Sudėti prekes į pirkinių maišelius ir išdėlioti į atitinkamas vietas; - Tikrinti baigtus komplektuoti užsakymus; - Prieš pradedant rinkti prekes pasiruošti darbo priemones; - Palaikyti tvarką sandėlyje ir darbo vietoje, prižiūrėti įrenginių ir darbo priemonių tvarką.
  • Mes siūlome: - Transportą atvykimui į/iš darbo vietos; - Partnerių teikiamas nuolaidas; - Patirtį, kurią įgysi dirbdamas sparčiai augančioje įmonėje; - Inovatyvias darbo priemones (prekių rinkimas su skeneriu ir kaupikliu); - Lankstų darbo grafiką; - Komandą, su kuria smagu dirbti.
  • PILNU ETATU pamaininiu darbo grafiku: 4 darbo dienos/4 poilsio (10:00 - 22:00) - Pilnas etatas
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

- Į patikėtas užduotis žiūri atsakingai; - Esi atidus, darbštus ir kreipi dėmesį į detales; - Gebi dirbti tiek komandoje, tiek individualiai; - Gali dirbti fizinį darbą; - Esi motyvuotas pasiekti gerų rezultatų ir gauti už tai atlygį.

APIE KOMPANIJĄ

BARBOROJE DIRBTI GERA, NES BARBORA – entuziastinga, ambicinga, iššūkius drąsiai pasitinkanti didesnė nei 450 žmonių komanda. Tai vieta, kur gali išreikšti ir realizuoti savo idėjas, dirbti su įdomiu projektu, augti ir tobulėti tarp labai stiprių komandos narių. Tikime, kad bendradarbiaudami pasiekiame daugiau.

Prekių surinkėja (-s) MAXIMA BAZĖ Kaune, UAB "Barbora"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI BE CV SIŲSTI SAVO CV Daugiau darbo pasiūlymų