Kurjeris Vilniuje AKROPOLYJE

  • 970 - 1.600 EUR prieš mokesčius , priklauso nuo darbo rezultatų.
  • - Pasikrauti užsakymus į automobilį ir atsakingai skubėti pas klientus; - Užtikrinti gerą kliento patirtį, pristatant jo užsakymą laiku ir kuriant ilgalaikį santykį su klientu; - Su meile prižiūrėti Barboramobilį; - Operatyviai spręsti kylančias situacijas ir palaikyti ryšį su Klientų aptarnavimo centru.
  • - Garantuojame nemokamus pietus; - Partnerių teikiamas nuolaidas; - Lankstų darbo grafiką; - Patirtį, kurią įgysi dirbdamas sparčiai augančioje įmonėje; - Komandą, su kuria viskas įmanoma!
  • Lankstus darbo grafikas - Pilnas etatas, 0.50 etato
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Prisijunk prie mūsų, jeigu be automobilio neįsivaizduoji savo gyvenimo; - Turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir ne mažiau kaip 2 metų aktyvaus vairavimo patirtį; - Gali surasti tai, ko net Google Maps nesuranda 😊 - Bendravimas su kitais tave pakrauna pozityvia energija; - Esi komandos žaidėjas ir visada sieki geriausio rezultato.

APIE KOMPANIJĄ

Mes esame BARBORA – entuziastinga, ambicinga, mėgstanti naujoves bei iššūkius drąsiai pasitinkanti komanda. Kiekvienas barboriečių komandos narys dirbdamas su įvairiais projektais gali realizuoti savo idėjas, augti, tobulėti ir padėti įgyvendinti mūsų pagrindinę misiją – kurti patogumą mūsų klientams ir padėti jiems atrasti pažangią kasdienio apsipirkimo patirtį. Tapk mūsų komandos dalimi ir Tu!

Kurjeris Vilniuje AKROPOLYJE, UAB "Barbora"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS