Kurjeris Klaipėdoje

  • 970 - 1.600 EUR prieš mokesčius , priklauso nuo darbo rezultatų.
  • Darbo pobūdis: - Užsakymų surinkimas ir paruošimas; - Užsakymų pasikrovimas į automobilį ir jų pristatymas numatytu maršrutu; - Ryšio palaikymas (daugiausia telefonu) su Klientų aptarnavimo centru ir kitais padaliniais siekiant informuoti apie pristatymo vykdymą; - Automobilio švaros palaikymas, kelionės lapų pildymas; - Dienos ataskaitų pateikimas tiesioginiam vadovui.
  • Mes siūlome: - Konkurencingą darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų; - Partnerių teikiamas nuolaidas; - Darbo priemones, darbo aprangą; - Prisidėti prie sėkmingos organizacijos augimo.
  • Darbo dienomis po 8 valandas - Pilnas etatas, 0.5 etato - Pilnas etatas, 0.50 etato
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir ne mažiau kaip 2 metų aktyvaus vairavimo patirtį; - Kelyje elgiatės atsakingai, saugiai, kultūringai; - Tausojate patikėtą techniką; - Esate atsakingas, mokate dirbti komandoje; - Pritariate BARBORA tikslui - Klientui suteikti kuo kokybiškesnę paslaugą; - Turite panašaus darbo patirties (laikysime tai privalumu).

APIE KOMPANIJĄ

BARBOROJE DIRBTI GERA, NES BARBORA – entuziastinga, ambicinga, iššūkius drąsiai pasitinkanti didesnė nei 450 žmonių komanda. Tai vieta, kur gali išreikšti ir realizuoti savo idėjas, dirbti su įdomiu projektu, augti ir tobulėti tarp labai stiprių komandos narių. Tikime, kad bendradarbiaudami pasiekiame daugiau.

Kurjeris Klaipėdoje, UAB "Barbora"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS