Kurjeris Vilniuje MAXIMA BAZĖJE
  • 970 - 1.600 EUR prieš mokesčius , priklauso nuo darbo rezultatų.
  • Darbo pobūdis: - Užsakymų pasikrovimas į automobilį ir jų pristatymas numatytu maršrutu; - Ryšio palaikymas (daugiausia telefonu) su Klientų aptarnavimo centru ir kitais padaliniais siekiant informuoti apie pristatymo vykdymą; - Automobilio švaros palaikymas, kelionės lapų pildymas; - Dienos ataskaitų pateikimas tiesioginiam vadovui.
  • Mes siūlome: - Konkurencingą darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų; - Partnerių teikiamas nuolaidas; - Darbo priemones, darbo aprangą; - Prisidėti prie sėkmingos organizacijos augimo.
  • Galite dirbti pamaininiu darbo grafiku: PILNU ETATU 4 darbo dienos/4 poilsio PUSE ETATO tik pirmadieniais ir penktadieniais
  • Vilnius

REIKALAVIMAI

- Turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir ne mažiau kaip 2 metų aktyvaus vairavimo patirtį; - Kelyje elgiatės atsakingai, saugiai, kultūringai; - Tausojate patikėtą techniką; - Esate atsakingas, mokate dirbti komandoje; - Pritariate BARBORA tikslui - Klientui suteikti kuo kokybiškesnę paslaugą; - Turite panašaus darbo patirties (laikysime tai privalumu).

APIE KOMPANIJĄ

BARBOROJE DIRBTI GERA, NES BARBORA – entuziastinga, ambicinga, iššūkius drąsiai pasitinkanti didesnė nei 450 žmonių komanda. Tai vieta, kur gali išreikšti ir realizuoti savo idėjas, dirbti su įdomiu projektu, augti ir tobulėti tarp labai stiprių komandos narių. Tikime, kad bendradarbiaudami pasiekiame daugiau.

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
UAB "Barbora"
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI DAUGIAU SKELBIMŲ