Klientų aptarnavimo specialistė (-as)

  • Nuo 820 EUR prieš mokesčius , priklauso nuo darbų rezultatų
  • - Palaikysi draugiškus ryšius su esamais bei potencialiais klientais; - Aktyviai reaguosi į kliento kreipimąsi telefonu, elektroniniu paštu bei socialiniuose tinkluose; - Koordinuosi informacijos srautą tarp skirtingų įmonės skyrių; - Spręsi iškilusias problemas remiantis aiškiai ir paprastai pateiktomis instrukcijomis; - Prireikus dokumentuosi procedūras, procesus, užpildysi ataskaitas.
  • - Dirbdamas su mumis, Tu prisidėsi prie stabilaus sėkmingos įmonės augimo; - Tobulėsi kasdien atlikdamas tiek įprastas veiklas, tiek naujas užduotis; - Darbuosiesi puikiai įrengtoje darbo vietoje; - Bendrausi su draugiškais, profesionaliais, palaikančiais kolegomis; - Gausi stabilų atlygį už pasiekimus; - Sulauksi visos savo darbui atlikti reikalingos pagalbos.
  • Pamaininis darbo grafikas (12 valandų darbo diena) - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Prisijunk prie mūsų, jeigu mėgsti bendrauti ir gebi pabūti „kliento kailyje“; - Informaciją perduodi aiškiai ir sistemingai; - Bendrauji taisyklinga lietuvių kalba; - Gebi suprasti ir atsakyti rusų arba anglų kalba (žodžiu); - Gali dirbti pamaininiu darbo grafiku (12 valandų darbo diena); - Greitai mokaisi ir priimi naują informaciją; - Gebi dirbti tiek komandoje, tiek individualiai.

APIE KOMPANIJĄ

BARBORA – didžiausia maisto ir kitų kasdienių prekių elektroninė parduotuvė Lietuvoje. Šią elektroninę parduotuvę valdanti UAB „Barbora“ siekia pritraukti įvairių sričių profesionalus, kurie norėtų prisidėti prie įmonės sekmės ir įgyti vertingos darbo patirties. Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite BARBORA, UAB savo asmens duomenis. Išsamią informaciją apie mūsų vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą, apie tai, kokius kandidatų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kt., mes pateikiame Kandidatų asmens duomenų privatumo politikoje, su kuria galite susipažinti www.barbora.lt/info/karjera.

Klientų aptarnavimo specialistė (-as), UAB "Barbora"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS