Gamybos darbuotoja (-as) knygų spaustuvėje

  • 570 - 1.400 EUR į rankas (Atlyginimas priklauso nuo Jūsų turimos patirties ir motyvacijos)
  • - Spaustuvė UAB ,,BALTO print” ieško gamybos darbuotojų draugiškame kolektyve; - Darbuotojai reikalingi įvairiuose knygų gamybos etapuose: spauda, lankstymas, popieriaus/kartono pjovimas, kieto bei minkšto viršelio įrišimas, laminavimas, siuvimas, brošiūravimas, pakavimas ir kiti procesai; - Šis darbas Jums, jei esate kruopštus (-i) ir gebate greitai, atsakingai atlikti Jums skiriamas užduotis.
  • - Karjeros galimybės: išklausome darbuotojo lūkesčius ir suteikiame galimybę augti pareigose; - Slenkantis darbo grafikas (pamainos dieninės + naktinės arba tik dieninės) - Darbas spaustuvėje Šnipiškių rajone, Vilniaus miesto centre - Visos socialinės garantijos - Visada laiku mokamas atlyginimas
  • Slenkantis darbo grafikas (pamainos dieninės + naktinės arba tik dieninės) - Pilnas etatas
  • Vilnius, Utenos g. 41B

REIKALAVIMAI

- Panašaus darbo patirtis būtų privalumas, pavyzdžiui, jei dirbote spaustuvėje ar kitoje gamybinėje įmonėje. Tačiau kviečiame Jus drąsiai kandidatuoti ir be patirties; - Kruopštumas; - Atsakingumas; - Punktualumas; - Mes ypač vertinsime Jūsų motyvaciją bei norą dirbti, o su darbo specifika supažindinsime ir Jus apmokysime!

APIE KOMPANIJĄ

UAB ,,BALTO print'' - tai viena sėkmingiausiai dirbančių spaustuvių Lietuvos bei užsienio rinkose, nuolat investuojanti ir kurianti inovatyvius projektus, yra nuolatinė knygos meno konkursų laureatė. Pagrindinis spaustuvėje gaminamas produktas - tai knygos. Produkcijos kokybė - aukščiausia, komanda - patyrę profesionalai. Spaustuvė ,,BALTO print'' — tai vieta, kur gimsta gražiausios knygos! Norite prisijungti prie mūsų komandos? Atsiųskite mums savo CV el. paštu atranka@baltoprint.com ir su jumis susisieksime!

Gamybos darbuotoja (-as) knygų spaustuvėje, UAB ,,BALTO print''

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI