Projektų vadovas (suspausto oro sistemos)

  • Nuo 1.600 EUR prieš mokesčius
  • Ką veiksi pas mus? vykdysi ir koordinuosi suspausto oro sistemų projektus (derybos, komercinių sąlygų derinimas ir kt. etapai); bendrausi su tiekėjais (produktų platinimas ir pardavimas); didinsi ir plėtosi produktų grupės veiklą (suspausto oro sistemos); bendradarbiausi su skyriaus serviso grupe, formuosi ir skirsi užduotis bei darbus; plėtosi ilgalaikį bendradarbiavimą su klientais, palaikysi ryšius su esamais ir kursi santykius su naujais.
  • siūlome įdomų, daug atsakomybės ir iniciatyvos reikalaujantį darbą mūsų komanda – daugiau nei 300 specialistų, pasiruošusių dalytis savo žiniomis ir patirtimi; pas mus dirba profesionalūs ir patyrę vadovai; esame inovatyvūs ir pozityvūs, dirbame efektyviai ir su polėkiu; mes vertiname vieni kitus – drauge švenčiame ir džiaugiamės pasiekimais; mums itin svarbu asmeninio ir darbo laiko balansas.
  • 7:30 - 16:30 val. - Pilnas etatas
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

Ko tikimės iš Tavęs? inžinerinio išsilavinimo (mechanikos, energetikos, pramonės ir / ar panašioje srityje); sėkmingos projektų valdymo ar vadybinio darbo patirties (patirtis dirbant su suspausto oro sistemomis – didelis privalumas); gebėjimo savarankiškai planuotis darbus ir imtis veiksmų; gebėjimo spręsti iškilusias problemas; analitinio mąstymo; gerų anglų kalbos žinių (rusų kalba – privalumas); vairuotojo pažymėjimo (B kategorija).

APIE KOMPANIJĄ

Esame UAB „Axioma servisas“ – daugiau nei 20 metų mūsų komanda teikia pramonės įrenginių priežiūros paslaugas, savo klientams siūlome procesų automatizavimo ir modernizavimo sprendimus, patys kuriame informacinių technologijų produktus gamybos procesų efektyvumui. Mūsų suburta specialistų komanda įrenginių atnaujinimo, remonto ir techninės priežiūros paslaugas teikia visose Baltijos šalyse. Plačiau apie mus: bit.ly/3crbGGu Visus UAB "Axioma servisas" darbo skelbimus galite rasti: bit.ly/2TGmnwa

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų