Projektų vadovas

  • Nuo 1.770 EUR prieš mokesčius
  • Ką veiksi pas mus? valdysi elektros, pramonės automatikos projektų įgyvendinimą, suplanuotą biudžetą ir resursus; skaičiuosi darbų kainas, teiksi komercinius pasiūlymus ir sudarinėsi sutartis su klientais; kontroliuosi sutarčių vykdymo ir darbų atlikimo terminus projekto eigoje; plėtosi ilgalaikį bendradarbiavimą su klientais, palaikysi ryšius su esamais klientais ir kursi santykius su naujais.
  • siūlome darbą su įdomiais tarptautiniais projektais Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje; mūsų komanda – daugiau nei 300 specialistų, pasiruošusių dalytis savo žiniomis ir patirtimi; pas mus dirba profesionalūs ir patyrę vadovai; esame inovatyvūs ir pozityvūs, dirbame efektyviai ir su polėkiu; mes vertiname vieni kitus – drauge švenčiame ir džiaugiamės pasiekimais; mums itin svarbu asmeninio ir darbo laiko balansas.
  • 8-17 val. - Pilnas etatas
  • Vilnius

REIKALAVIMAI

Ko tikimės iš Tavęs? inžinerinio išsilavinimo (elektra, automatika ar pan.); esi dirbęs energetikos ir pramonės sektoriuose, išmanai jų specifiką; sėkmingos projektų valdymo darbo patirties; anglų kalbos žinių (rusų kalba – privalumas); iniciatyvos, atsakomybės už rezultatą pojūčio ir nuolatinio kokybės siekimo darbe.

APIE KOMPANIJĄ

Esame UAB „Axioma servisas“ – daugiau nei 20 metų mūsų komanda teikia pramonės įrenginių priežiūros paslaugas, savo klientams siūlome procesų automatizavimo ir modernizavimo sprendimus, patys kuriame informacinių technologijų produktus gamybos procesų efektyvumui. Mūsų suburta specialistų komanda įrenginių atnaujinimo, remonto ir techninės priežiūros paslaugas teikia visose Baltijos šalyse. Plačiau apie mus: http://bit.ly/3crbGGu Visus UAB "Axioma servisas" darbo skelbimus galite rasti: http://bit.ly/2TGmnwa https://www.youtube.com/watch?v=w6egV2wla7E

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų