Grįžti atgal

Salės vadybininkas (-ė) automobilių detalių parduotuvėje | Kaunas

  • Nuo 600 EUR į rankas . Šis atlyginimas siūlomas kandidatui, kuris atitiks nurodytus reikalavimus ir darbinę patirtį.
  • Darbo pobūdis: - Priimsite prekes iš sandėlio, jas paruošite pardavimui; - Sutvarkysite su prekėmis susijusią dokumentaciją; - Išdėliosite salės prekes; - Rūpinsitės salės ekspozicijos apipavidalinimu; - Keisite prekių kainas; - Prižiūrėsite tvarką prekių lentynose, papildysite jas trūkstamomis prekėmis; - Atliksite materialinių vertybių inventorizacijas; - Aptarnausite pirkėjus, padėsite pirkėjui išsirinkti salės prekę, konsultuosite pirkėją apie prekės paskirtį, savybes, kokybę, priežiūrą, kainą; - Dirbsite kasos aparatu bei prisiimsite atsakomybę už savo veiklos rezultatus.
  • Mes siūlome: - Įdomų ir aktyvų darbą šiuolaikiškoje, ilgametę patirtį turinčioje įmonėje; - Galimybę tobulėti ir kelti kvalifikaciją; - Nuolaidas įsigyjant įmonės produkciją; - Būtinas darbui priemones ir, žinoma, draugišką kolektyvą.
  • Darbo dienomis ir du šeštadienius per mėnesį -
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Dėmesio klientui skyrimas; - Punktualus įsipareigojimų Klientams vykdymas, lankstus situacijos vertinimas; - Gebėjimas dirbti individualiai ir bendradarbiaujant komandoje; - Stipri motyvacija darbui, noras dirbti ir užsidirbti; - Savarankiškumas ir iniciatyvumas; - Kruopštumas, atsakingumas ir sąžiningumas; - Vairuotojo (B kategorijos) pažymėjimas. Privalumai: pardavėjo darbo patirtis, rusų kalbos mokėjimas, baigta ar studijuojama automobilių transporto inžinerija arba panašios srities studijos.

APIE KOMPANIJĄ

Bendrovė dirba ilgiau nei 25 metus automobilių detalių, jų priežiūros priemonių ir aksesuarų prekybos srityje. Mes stengiamės dirbti taip, kad pirkėjams būtų LENGVA rūpintis automobiliu. Mes siekiame: PATENKINTI rinką šiandien ir rytoj; DIRBTI ir UŽSIDIRBTI šiandien ir rytoj; KURTI VERTĘ darbuotojams ir klientams.

Salės vadybininkas (-ė) automobilių detalių parduotuvėje | Kaunas, UAB "Autoaibė"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS