Automobilių detalių pardavėjas (-a)

  • Nuo 700 EUR į rankas, priklauso nuo rezultatų. Šis atlyginimas siūlomas kandidatui, kuris atitiks nurodytus reikalavimus ir darbinę patirtį
  • Darbo pobūdis: - Konsulti klientus produkcijos klausimais: nuo produkcijos užsakymo iki pristatymo klientui laiku; - Aktyviai ir rezultatyviai bendrauti su klientais; - Prisiimti atsakomybę už savo veiklos rezultatus.
  • Mes siūlome: - Įdomų ir aktyvų darbą šiuolaikiškoje, ilgametę patirtį turinčioje įmonėje; - Galimybę tobulėti ir kelti kvalifikaciją; - Skiepus nuo gripo; - Nuolaidas įsigyjant įmonės prekes; - Draugišką kolektyvą. Konfidencialumą garantuojame. Pateikdami savo gyvenimo aprašymą mums, Jūs sutinkate, jog naudosime Jūsų asmens duomenis personalo atrankos tikslais.
  • Slenkantis pamaininis.
  • Šiauliai
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Dėmesio klientui skyrimas - Punktualus įsipareigojimų klientams vykdymas - Lankstus situacijos vertinimas - Žinių apie automobilių detales ir jų veikimo principus turėjimas - Stipri motyvacija darbui, noras dirbti ir užsidirbti - Savarankiškumas ir iniciatyvumas Privalumai: - Pardavėjo darbo patirtis - Rusų kalbos mokėjimas - Baigta ar studijuojama automobilių transporto inžinerija arba panašios srities studijos.

APIE KOMPANIJĄ

Bendrovė dirba ilgiau nei 25 metus automobilių detalių, jų priežiūros priemonių ir aksesuarų prekybos srityje. Mes stengiamės dirbti taip, kad pirkėjams būtų LENGVA rūpintis automobiliu. Mes siekiame: PATENKINTI rinką šiandien ir rytoj; DIRBTI ir UŽSIDIRBTI šiandien ir rytoj; KURTI VERTĘ darbuotojams ir klientams.

Automobilių detalių pardavėjas (-a), UAB "Autoaibė"

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS