Buhalteris (-ė) | Klaipėda

  • Nuo 800 EUR į rankas
  • - Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinių ataskaitų rengimo; - Atsiskaitymų su tiekėjais ir pirkėjais priežiūra ir kontrolė; - Gautų pirkimo dokumentų sutikrinimas ir sukėlimas į programą; - Pirkėjų skolų administravimas; - Debitorinių ir kreditorinių skolų ir likučių derinimas; - Įeinančių mokėjimų dengimas ir išeinančių mokėjimų ruošimas; - Ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaita; - Kuro ataskaitų sutikrinimas (kelionės lapai, suvestinės mokesčiams parengimas ir pan.); - Vidinių ataskaitų ruošimas; - Banko operacijų apskaita ir priežiūra; - Sąskaitų už paslaugas išrašymas (nuoma, komunaliniai ir pan.); - Kitų vyriausiojo finansininko pavestų užduočių atlikimas.
  • Mes siūlome: - Įdomų ir aktyvų darbą šiuolaikiškoje, ilgametę patirtį turinčioje įmonėje; - Galimybę tobulėti ir kelti kvalifikaciją.
  • Darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. -
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas buhalterinės apskaitos, finansų, ekonomikos srityse; - Kruopštumas, atsakingumas, sąžiningumas; - Buhalterio darbo patirtis nuo 3 metų; - Geras apskaitos, mokesčių išmanymas; - Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai MS Office programomis; - Darbo patirtis su „Navision“ apskaitos sistema bei kitomis buhalterinėmis programomis; - Iniciatyvumas ir noras tobulėti kartu su įmone; - Analitinis mąstymas; - Puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti su komanda ir individualiai.

APIE KOMPANIJĄ

Bendrovė dirba ilgiau nei 25 metus automobilių detalių, jų priežiūros priemonių ir aksesuarų prekybos srityje. Mes stengiamės dirbti taip, kad pirkėjams būtų LENGVA rūpintis automobiliu. Mes siekiame: PATENKINTI rinką šiandien ir rytoj; DIRBTI ir UŽSIDIRBTI šiandien ir rytoj; KURTI VERTĘ darbuotojams ir klientams.

Buhalteris (-ė) | Klaipėda, UAB "Autoaibė"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS