Automobilių detalių parduotuvės vadovas (-ė) | Šilutė

  • Nuo 1.000 EUR į rankas . Šis atlyginimas siūlomas kandidatui, kuris atitinka keliamus reikalavimus ir turi siūlomo darbo darbinės patirties.
  • - Efektyviai vadovausite parduotuvės darbuotojų darbui; - Planuosite, organizuosite, koordinuosite ir administruosite skyriaus veiklą; - Pavaduosite automobilių detalių pardavėjus; - Aktyviai ir rezultatyviai bendrausite su Klientais; - Skyriuje užtikrinsite įsipareigojimų Klientams įvykdymą laiku; - Prisiimsite atsakomybę už skyriaus veiklos rezultatus.
  • Mes siūlome: - Įdomų ir aktyvų darbą šiuolaikiškoje, ilgametę patirtį turinčioje įmonėje; - Galimybę tobulėti ir kelti kvalifikaciją; - Nuolaidas įsigyjant įmonės produkciją; - Būtinas darbui priemonės ir žinoma, draugišką kolektyvą.
  • Slenkantis pamaininis -
  • Šilutė
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Gebėjimas dirbti individualiai ir bendradarbiaujant komandoje; - Gebėjimas bendrauti individualiai su kiekvienu darbuotoju ir motyvuoti darbuotojus siekti geriausių rezultatų; - Gebėjimas paveikti kitus asmeniniu pavyzdžiu; - Gebėjimas analizuoti esamą situaciją ir ieškoti alternatyvių sprendimų, lanksčiai vertinti situacijas - Šeimininkiškas požiūris į aplinką ir komandą; - Pardavimo proceso bei „pardavimų kultūros" išmanymas; - Žinių apie automobilių detales ir jų veikimo principus turėjimas; - Stipri motyvacija darbui, noras dirbti ir užsidirbti; - Savarankiškumas ir iniciatyvumas; - Dėmesingumas klientui; - Rusų ir anglų kalbų žinojimas (gebėjimas laisvai bendrauti su pirkėjais); - Komandinio darbo valdymo (mažiausiai 5 metų) patirtis (konkretūs pasiekimai).

APIE KOMPANIJĄ

Bendrovė dirba ilgiau nei 25 metus automobilių detalių, jų priežiūros priemonių ir aksesuarų prekybos srityje. Mes stengiamės dirbti taip, kad pirkėjams būtų LENGVA rūpintis automobiliu. Mes siekiame: PATENKINTI rinką šiandien ir rytoj; DIRBTI ir UŽSIDIRBTI šiandien ir rytoj; KURTI VERTĘ darbuotojams ir klientams.

Automobilių detalių parduotuvės vadovas (-ė) | Šilutė, UAB "Autoaibė"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS