Automobilių detalių pardavėjas (-a) | Klaipėda
  • Nuo 800 EUR į rankas . Šis atlyginimas siūlomas kandidatui, kuris atitinka keliamus reikalavimus ir turi siūlomo darbo darbinės patirties.
  • - Konsultuosite klientus produkcijos klausimais: nuo produkcijos užsakymo iki pristatymo klientui laiku; - Aktyviai ir rezultatyviai bendrausite su Klientais; - Prisiimsite atsakomybę už savo veiklos rezultatus.
  • Mes siūlome: - Įdomų ir aktyvų darbą šiuolaikiškoje, ilgametę patirtį turinčioje įmonėje; - Galimybę tobulėti ir kelti kvalifikaciją; - Nuolaidas įsigyjant įmonės produkciją; - Būtinas darbui priemones ir, žinoma, draugišką kolektyvą.
  • Slenkantis pamaininis
  • Klaipėda

REIKALAVIMAI

- Dėmesio klientui skyrimas; - Punktualus įsipareigojimų Klientams vykdymas, lankstus situacijos vertinimas; - Žinių apie automobilių detales ir jų veikimo principus turėjimas; - Stipri motyvacija darbui, noras dirbti ir užsidirbti; - Savarankiškumas ir iniciatyvumas. - Privalumai: pardavėjo darbo patirtis, rusų kalbos mokėjimas, baigta ar studijuojama automobilių transporto inžinerija arba panašios srities studijos.

APIE KOMPANIJĄ

Bendrovė dirba ilgiau nei 25 metus automobilių detalių, jų priežiūros priemonių ir aksesuarų prekybos srityje. Mes stengiamės dirbti taip, kad pirkėjams būtų LENGVA rūpintis automobiliu. Mes siekiame: PATENKINTI rinką šiandien ir rytoj; DIRBTI ir UŽSIDIRBTI šiandien ir rytoj; KURTI VERTĘ darbuotojams ir klientams.

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
UAB "Autoaibė"
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI DAUGIAU SKELBIMŲ