Elektrikas

  • 1.300 EUR prieš mokesčius Detalesnis atlyginimas aptariamas darbo pokalbio metu
  • Vidaus ir lauko elektros instaliacijos darbai, gaisrinės ir apsauginės signalizacijos įrengimo darbai, žaibosaugos montavimas.
  • Esant norui galimybė tobulėti Draugiškas ir jaunatviškas kolektyvas Galimybė kelti kvalifikaciją ar įgyti sertifikatus
  • 8-17val. - Pilnas etatas
  • Šiauliai

REIKALAVIMAI

Mokėjimas spręsti susidariusią problemą, gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai. Brėžinių ir schemų skaitymas. VK arba AK pažymėjimo, aukštalipio pažymėjimo turėjimas - privalumas.

APIE KOMPANIJĄ

UAB "Arkata" - veržli, į kliento poreikius orientuota elektros instaliacijos bei silpnų srovių montuotoja. Atliekame projektavimo ir instaliavimo darbus privatiems, viešojo ir verslo sektoriaus atstovams. Teikiamos paslaugos: Vidaus ir lauko elektros instaliacija; Vidaus ir lauko apsauginės signalizacijos sistemų įrengimas; Gaisrinės signalizacijos montavimas; Vaizdo stebėjimo sistemų įrengimas; Žaibosauga, įžeminimas; Elektros įvadų dokumentacijos parengimas ir įrengimas; Skirstomųjų elektros tinklų montavimas, projektavimas; Elektros ūkio priežiūra; Inžinerinių tinklų projektavimas.

Elektrikas, UAB Arkata

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI